Гостьовий Будиночок На Фонтані

  • 29 μ²

Κατά τη διαμονή στη βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані Οδησσός οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με μπάντμιντον ή να επισκεφθούν το Μουσείο Ενδιαφέρουσας Επιστήμης, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.

Οι αθλητικές παροχές περιλαμβάνουν εξοπλισμό μπάντμιντον.

Οι επισκέπτες της βίλας Гостьовий Будиночок На Фонтані μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Dominika, που βρίσκεται σε απόσταση 400 μέτρων.

Οι επισκέπτες θα μένουν κοντά στο Θέατρο της Φιλαρμονικής της Οδησσού, που είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Το κατάλυμα απέχει σχεδόν 6 χλμ. από τον Ζωολογικό Κήπο της Πόλης, που είναι από τους κορυφαίους χώρους οικογενειακής ψυχαγωγίας. Οι επισκέπτες επίσης θα βρουν 8th st. Fontanskoyi dorohy, που βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από την παραθεριστική κατοικία.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Гостьовий Будиночок На Фонтані Οδησσός
Holiday Home Near Sea
Τιμή μόνο για κινητά

Holiday Home Near Sea

9.8
Εξαιρετικό 46 σχόλια
414 μ από το κατάλυμα
USD 100 USD 90
ανά νύχτα
Будинок Недалеко Від Аркадіі
Τιμή μόνο για κινητά

Будинок Недалеко Від Аркадіі

10
Εξαιρετικό 6 σχόλια
732 μ από το κατάλυμα
USD 44 USD 40
ανά νύχτα
Сдам Дом У Моря
Τιμή μόνο για κινητά

Сдам Дом У Моря

9.8
Εξαιρετικό 12 σχόλια
735 μ από το κατάλυμα
USD 80 USD 72
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Μπάντμιντον

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Τζάκι
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані αεροδρόμιο;
      Η βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Οδησσός Κεντρικό.
    • ❓
      Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε η βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані περιλαμβάνουν Dominika και Two-Two.
    • ❓
      Μπορώ να φέρω το κατοικίδιό μου σε η βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані;
      Ναι, σε η βίλα Гостьовий Будиночок На Фонтані επιτρέπονται κατοικίδια. Ωστόσο, καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Гостьовий Будиночок На Фонтані Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο